Výber inšpirácií od reálnych žien, ktoré prežívajú to, čo všetky mamy na svete – radosti aj starosti. Čo a ako sledovať, aby ste mali najnovšie trendy vždy po ruke?

Rady mamy blogerky a lekárky nielen o zdraví

,,Som žena, lekárka, dcéra, sestra, kamoška a mama. Okrem týchto všetkých funkcií sa snažím na materskej s dvojičkami nezblázniť, a preto píšem. Píšem si pre radosť a pre spomienku na jednotlivé obdobia svojho života,” píše autorka článkov na webe doubletrouble.sk Okrem trefných postrehov o výchove neposedných dvojičiek a tajomstiev zo života mamy sa dozviete aj užitočné informácie o zdraví našich najmenších. Bežné detské choroby, problematika umelého mlieka z pohľadu lekára či ako bojovať so zapareninami. Double Trouble vám poskytne subjektívny, no skúsenosťami opradený pohľad na malé veľké starosti.

Čo jedia zdravé deti?

Ak hľadáte inšpirácie pre zdravé a chutné varenie, ste na správnom mieste. Alexandra a päť odborníčok na stravovanie v rôznych oblastiach pripravujú osvetu v zdravom a kvalitnom stravovaní prostredníctvom jednoduchých a ľahkých receptov. Na stránke cojediazdravedeti.sk nájdete okrem receptov aj tipy pre zdravé alternatívy pre detičky do troch rokov. Na Instagrame zas Alexandra ukazuje vlastné recepty a spôsoby prípravy klasických jedál, či netradičné, ale zdravé kombinácie, ktoré zachutia deťom aj mamičkám.

O mamičkovaní bez servítky s Nevyspatou matkou

,,Začala som písať nie z nudy, ale pretože aj medzi mamami sú niektoré veci stále tabu a myslím si, že na materstvo sa pripraviť stopercentne nedá. Moje články sú zábavné, občas cynické, ale pravdivé a dúfam, že aj úsmevné,” píše Katarína v Denníku nevyspatej matky. Tak ako prezrádza už na úvod, články na tomto blogu sú bez servítky – o deťoch, o dňoch, kedy aj mama už nevládze, o chlapských chorobách aj o užitočných radách. Nájdete tu články ktoré pobavia, ale aj recenzie o vhodných sladkostiach pre deti, či recepty na príkrmy pre najmenších.

S Dorotou & Grétou o móde, cestovaní a domove

,,Za ten čas, čo som matkou sa veľmi rýchlo sprchujem, rýchlo obliekam, rýchlo varím, rýchlo nakupujem, rýchlo upratujem (zbytočne), krátko spím, ale zato sa dlho prechádzam, dlho sa dívam, dlho sa usmievam … ,“  píše Michaela, MAMABLOG-erka roku 2018. Ak ste aj vy fanúšikom módy, cestovania a detských radostí, určite navštívte jej stránku. Medzi jej článkami nájdete najnovšie módne trendy (nielen) pre mamičky, nápady na cestovanie s deťmi, či rady a inšpirácie pre každodenný život. Ak hľadáte profil, ktorý na Instagrame oživí nádhernými fotkami aj vašu nástenku, sledujte Michaelu a jej tri princezné aj tu.

Všetky tieto inšpiratívne ženy vedia, že materstvo nie je jednoduché. Treba myslieť na milión vecí naraz a častokrát vidieť aj za roh. Aby však deti boli v bezpečí stále, na to jedna mama nestačí. Poisťovňa KOOPERATIVA ponúka pomocnú ruku všetkým rodičom, ktorí myslia na budúcnosť svojich detí už teraz. S poistením Dukátik svojmu dieťaťu vytvoríte finančnú rezervu a pripravíte mu tak zázemie pre plnohodnotný život od malička. A pripoistiť môžete aj ďalšie dve dospelé osoby.

Tento obsah vám prináša poisťovňa KOOPERATIVA.