Čo ste tento rok vymysleli pre svojich „Valentínov“ a „Valentínky“? Ak túžite po niečom špeciálnom, nezvyčajnom a možno aj bitcoinovom, nechajte sa inšpirovať naším zoznamom piatich nápadov.

Valentín na zámku

Ak ste fanúšikmi histórie a náhodou sa budete nachádzať tretí februárový víkend v Bojniciach, určite neobíďte nočnú romantickú prehliadku Slovenského národného múzea v Bojniciach. Manželský sľub z roku 1527 prilákal už nejednu historičku a milovníčku dobových svadobných aj nesvadobných kostýmov. Nezabudnite si lístky rezervovať dopredu a hlavne elektronicky. 😉

Netradične s klobásou

Ak chcete pomôcť dobrej veci a zároveň si pochutnať nielen na klobáske, zavítajte 17.februára na Lietavský hrad neďaleko Žiliny. Okrem toho, že dobrovoľným vstupným podporíte obnovu krásneho a veľkého hradu, môžete si pozrieť aj prehliadku jeho novo obnovených priestorov. Navyše toto valentínske podujatie oslavuje tento rok už svoje desiate narodeniny.

Rande na svahu

Zamiluj sa do Vrátnej. Tak sa volá podujatie, na ktoré môžete zobrať vašu polovičku a aj vaše deti. Vo Vrátnej si pre vás usporiadatelia pripravili Valentínsku lyžovačku, ktorá prichádza o čosi skôr a to už 10. februára. Takže šup zbaliť sa a na hory, veď kto povedal že romanticky nemôže byť aj na svahu. 😉 Ak vás lákajú menej preplnené svahy, ako alternatívu môžete navrhnúť skialp alebo bežky. Príjemne si zašportujete a načerpáte energiu na celý týždeň. 😉

Pozvite ju za kryptomenu

Ak už aj vy patríte medzi majiteľov alebo zatiaľ len fanúšikov kryptomeny, máme pre vás pár zaujímavých tipov. Na Slovensku existuje niekoľko prevádzok, kde nemusíte platiť výhradne eurami. Napríklad v Prešove môžete za svoju kávu zaplatiť bitcoinom v krásnej kaviarni M&M Coffee Bar. V Bratislave platíte bitcoinom v kaviarni Mad Drop a otvára sa aj ďalšie zaujímavé miesto, kde môžete mávať virtuálnymi peniazmi. Síce sa otvorenie tohto nového priestoru, Paralelná Polis, chystá až na jar 2018, o to viac sa môžete tešiť na zaujímavé krypto koláče s krypto kávou. A mapu s krypto platobnými miestami ste už videli? My áno.

Tancuj, tancuj

To, že rada tancuje vám už povedala, tak nečakajte a pozvite ju von. A keďže nejedna tanečná zábava sa organizuje v piatok 17. februára, hádžeme vám jednu návnadu a možno sa necháte nalákať na swingové vrtenie bokmi v Bratislave.

Prajeme vám toho najkrajšieho Valentína, či už zostanete v meste alebo zájdete do prírody. 😉

Tento obsah vám prináša poisťovňa KOOPERATIVA.